Poddasze dla chłopca

Poddasze dla chłopca wraz z garderobą i strefą do pracy dla rodziców

Dom szeregowy, który zamieszkują dwie rodziny – bohaterzy tej inwesycji są właścicielami piętra wraz z poddaszem – brzmi znajomo? Faktycznie, teraz wielu deweloperów oferuje tego typu nieruchomości. Atutem jest właśnie poddasze, które jest praktycznie „w gratisie”. Trzeba się jedynie liczyć z faktem, że poddasze nie będzie w ogóle wykończone. Tutaj również spotkaliśmy się z całkowicie pustą przestrzenią, co jednocześnie dało nam dużą swobodę przy tworzeniu projektu.

Przestrzeń podzielilismy na kilka części, zgodnie z oczekiwaniami klientów:

  • strefa pracy dla rodzica
  • strefa wypoczynku / rozrywki
  • strefa nauki
  • strefa odpoczynu/ snu
  • garderoba dla pani domu

Strefa pracy znajduje się zaraz przy schodach, tak, aby pracujący rodzic miał swobodę szybkiej komunikacją z piętrem poniżej. Postaraliśmy się również o umiejscowienie oświetlone przez naturalne światło – aby tego światła nie zasłaniać, przegrodę zaprojektowaliśmy z drewnianych belek zamontowanych w odstępach. Przegroda między strefą dla dziecka również jest ażurowa, dzięki czemu z jednej strony mamy poczucie prywatności, ale z drugiej nie oddzielamy się całkiem ścianą i nie tworzymy małej „klitki”.

W strefie rozrywki nie mogło zabraknąć elementów takich jak ścianka wspinaczkowa, drabinka i lina do wspinania. W końcu to pokój dla 7 latka który ma mnóstwo energii ! Zaraz obok strefa relaksu, gdzie chętnie posiedzi i rodzic i koledzy którzy przyjdą w odwiedziny.

Strefa nauki – tutaj dłuuugie biurko, przy którym również mogą spotkać się chłopcy i pograć w ulubioną grę. Po drugiej stronie pomieszczenia – wygodne i duże łóżko.

Pod wszystkimi skosami ukryliśmy szafy, dzięki czemu maksymalnie wykorzystamy przestrzeń poddasza.

Inwestorzy są miłośnikami bieli, beżu i drewna, ale pamiętamy też o turkusie i niebieskim kolorze, który lubi przyszły gospodarz poddasza.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.